Resimleri Gönderin  Maskot Ek Özellikleri

  Maskot_Ekstra_Ozellikler

  Maskot halk arasındaki elçinizdir ve elçinizin çok enerjik olması gerekir.

  Bunun için animatörünüzün konforu çok önemlidir. Maskotlarınızdan daha çok verim alabilmeniz için bazı ek özellikler sunuyoruz;

  Maskot Ses Sistemi

  Ses sistemi ile maskotlar artık konuşabiliyor, müzik/jingle çalabiliyor ve şarkı söyleyebiliyorlar. Ses sistemini kullanmak için kutudan çıkan ipini hoparlörün arkasındaki halkalardan geçirdikten sonra animatörün boynuna veya beline asın. Mikrofonu MIC yazan yere takın ve ses/açma düğmesini çevirin.  İsterseniz sese eko vermek için ECHO düğmesini çevirebilirsiniz. Tepe kısmına, içinde MP3’ler olan bir flashdisk takıp kontrol tuşları ile müzik/jingle veya ses kaydı çalabilirsiniz.

  Animatör Serinletme Yeleği

  Özel olarak üretilmiş serinletici yelek, animatörün uzun süre etkin biçimde çalışabilmesini sağlar. Paketten çıkan Jel buzları 20 dakika soğutucuda beklettikten sonra yelekteki ceplere koyup kullanmaya başlayabilirsiniz. Nakliyeyi beraberinde gönderdiğimiz termos çanta ile yapınız. Serinletme yeleği, 8 adet jel buz ve termos çanta fiyata dahildir.

  Maskot Yardımcısı Megafonu

  Maskot Megafonu ile maskotunuz veya yardımcısı sesini artık daha uzaktaki insanlara da duyurabilir. Üstelik içindeki tezahürat sesi kaydı ile konuşamadığı zamanlarda da kullanılabilir.

  Maskot Temizlik ve Bakım Seti

  Daha uzun ve temiz kullanım için maskot temizlik seti içerisinde;

  • Koku giderici: Kullanım sonrası maskot ters çevrilip havalandırıldıktan sonra içine koku giderici sprey sıkarak içeride oluşan kötü kokuları giderebilirsiniz.
  • Leke Çıkarıcı: Maskotlarda istenmeyen bir leke oluştuğunda leke çıkarıcı spreyi arkasındaki kullanım talimatnamesine göre kullanabilirsiniz.
  • Rulo Temizleyici: Maskota yapışan ufak parçacıkları ve tozları temizlemek için kullanabilirsiniz.

  Maskot Havalandırma Sistemi (Her maskotta bulunur)

  Komple Maskot Hizmeti

   

  Maskot Çantası

  Maskotların kullanılmadığı zamanlarda korunması ve etkinlik alanına sağlıklı taşınması için özel dikim maskot çantası.

  WhatsApp chat
  Call Now Button