Resimleri Gönderin  Müşteri görüşleri işimizin en sevdiğimiz kısmı!

  musteri_kapak_fotosu

  Müşteri yorumları bizim için çok değerli. Gönül rahatlığı ile işimizin en sevdiğimiz kısmı diyebiliriz! Burada bazı müşterilerimizden gelen teşekkür notlarını sizinle paylaşmak istiyoruz.

   

  Sevgilerimizle,
  Yürüyen Reklam ailesi

   

  musteri_comeniusComenius

  Comenius projemiz “Waste or Money” kapsamında projemize canlılık katacağına inandığımız maskotumuz tamamlandı. Bütün öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin beğenisini kazanan maskotun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. musteri_disney

  Walt Disney Parks and Resorts

  Hi Murat, 

  It arrived!! Yay! I love that you plant a tree for every mascot you create, that is a wonderful omen. Thank you so much and I look forward to working with you again soon. Warm regards,

  MarisaT. @ DEG – Creative Costuming

  Walt Disney Parks and Resorts, Creative Entertainment

  musteri_eczacibasi

  Eczacıbaşı – Beiersdorf

  Maskotumuz çok beğeniliyor herkes tarafından. Elinize sağlık. Size göstermiş olduğumuz ilk örnekten bile güzel olmuş. Başka bir çalışmada görüşmek üzere.

  Banu K.

  musteri_eczane

  Eczane TV

  Murat Bey Merhaba,

  Maskotlar ile ilgili sizlere teşekkür etmek istiyoruz. Maskotlar fuarımızda oldukça ilgi gördü tanıtımımıza yardımcı oldu. Gerek tasarım gerekse maskotu taşıyan arkadaşlar açısından kullanımında hiçbir sorun yaşamadık. Ayrıca yönlendirdiğiniz Muhammed Bey ve arkadaşlarının enerjilerine hayran kaldık. Sinerjileri ile fuara renk kattılar ve bizleri ve ziyaretçileri oldukça memnun ettiler. Gelecek fuarlarda maskot kullanmak isteyen firmalara da sizleri önerdik. Her şey için tekrar teşekkür ederiz J İyi çalışmalar dileriz.

  Seval K. @ Eczane TV

  musteri_hakis

  HAK-İŞ Sendikası

  Başta Murat Bey olmak üzere emeği geçen tüm ekibe teşekkürler.

  Alper E. @ PORTO TURİZM

   

  musteri_hyundai

  Hyundai Motors

  Mersin Auto Show’a  hazırladığımız maskotumuz ziyaretçilerden oldukça ilgi gördü ve amacına ulaştı. Özellikle çocuklar maskotumuzla çekildikleri fotoğraflarla bunu ölümsüzleştirdiler. Diğer organizasyonlarımızda da başarıyla kullanacağımızı umut ediyoruz. Maskotumuzun fuara yetişmesi için gayret gösteren ve hatta bizler için hafta sonu mesaisi bile yapan Yürüyen Reklam ekibine ve Murat Bey’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz…

  Nurhan K.

  musteri_kalekim

  Kalekim

  Kalekim maskotlarında hızlı dönüşünüz ve titiz çalışmanız için teşekkür ederiz. Fuarda oldukça çekici bir çalışma oldu. Ambalajların değişimini çok daha etkili bir şekilde anlatma imkanı bulduk. İlginiz için tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar.

  Fatih Y.@ MODİKİ AJANS

  musteri_kitap

  Sn. Hayrünnisa Gül – Konuşan Kitap Projesi

   Murat Bey, ellerinize sağlık! Bu bizim için gerçekten de iyi bir referans olacak gibi görünüyor. Umarım yeni işlerde de çözüm ortaklığımız devam eder. İyi çalışmalar

  Yasin T @ CENİN MEDYA

  musteri_kohler

  Köhler Elektrik

  Maskot çalışmanız nedeniyle firmamız adına teşekkürlerimi sunuyorum. KÖHLER SAYAÇ ürün maskotumuz ile fuar buyunca marka bilinirliğini artırarak, marka imajına önemli katkılarda bulunduk. Maskot sayesinde fuar standımızın etki alanını genişlettik ve ilgiyi artırdık. Memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.

  Turgay T. @ KÖHLER A.Ş.

  musteri_usak

  Uşak Ticaret ve Sanayi Odası

  Murat Bey, öncelikle üründen oldukça memnunuz. Açıkçası tavsiye sunabileceğim bir konu yok. Ürünü üst üste 3 gün kullandık, kullanıcı arkadaşlardan da herhangi bir olumsuzluk almadım. İlginize çok teşekkür ederim.

  Doğukan A. @ UES

  Pakmaya1

  Pakmaya

  Merhaba, ilginize çok teşekkür ederim. Diğer işlerimizde görüşmek üzere, iyi çalışmalar. Saygılarımla.

  Birsen Ç. @ PAKMAYA A.Ş.

   

  musteri_polis

  Emniyet Müdürlüğü

  Murat Bey, ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Teşekkürler.

  Turgay D.

  WhatsApp chat
  Call Now Button